KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 12612313

nr 1261 2313

Pasteller

2 st, Rydberg, "Ölandshamnen & Luna", signerad, en 1922,31x19 cm cirka

Utrop:

500 kr

måndag 17 juni 2019
kl 20:08:09